Login as accommodation owner

TOP 10 MOOISTE STRANDEN VAN SPANJE

TOP 10 MOOISTE STRANDEN VAN SPANJE
 
Betekent vakantie voor jou relaxen op een prachtig strand? Dan zit je in Spanje goed. Kies een plek uit deze top tien van mooiste stranden van Spanje, regel een fijn strandbedje en pak er een goed boek bij. Laat de vakantie beginnen!
 
10. Playa de Isla Canela, Andalusië
Naar Andalusië ga je niet alleen voor mooie steden als Sevilla en Granada, je vindt er ook schitterende stranden. Het eiland Isla Canela ligt in de monding van de rivier Guadiana en hier vind je een kilometerslang gouden strand. Aanrader voor een dagje relaxen.
 
9. Playa del Silencio, Asturië
Een strand met de naam ‘strand van de stilte’: daar moet het wel ultiem ontspannen zijn. Dat klopt: op Playa del Silencio kun je helemaal tot rust komen. Voorzieningen zijn er niet, dus neem wel wat te eten mee. Meer heb je niet nodig voor een perfecte stranddag.
 
8. Zahara de los Atunes, Costa de la Luz
Ben je dol op eindeloze stranden en helderblauw water, dan zit je goed op Zahara de los Atunes. Dit strand is maar liefst acht kilometer lang, het zand is wit en de zonsondergangen zijn er prachtig.
 
7. PLaya de la Concha, San Sebastián
Relaxen op het strand en een citytrip combineren? Kies dan voor Playa de la Concha in San Sebastián. Dit strand geldt als een van de beste stadsstranden ter wereld en je kunt het mooi combineren met een culinaire ontdekkingstocht door het leuke San Sebastián.
 
6. Mooiste stranden van Spanje: Playa de Bolonia, Andalusië
Playa de Bolonia is een wit zandstrand in de buurt van Tarifa. Het strand ligt prachtig aan een baai met kraakhelder water, met daarachter hoge zandduinen. Even wat cultuur snuiven? Bezoek dan de ruïnes van Baelo Claudia, een goed bewaard gebleven Romeinse stad.
 
5. Sa Calobra, Mallorca
Spanje heeft natuurlijk ook een aantal prachtige eilanden, waaronder Mallorca. Hier barst het van de mooie stranden, zoals Sa Calobra. Je vindt hier twee stranden, omringd door helderblauw water en indrukwekkende rotspartijen.
 
4. Morro Jable, Fuerteventura
Ook de Canarische Eilanden horen bij Spanje en ook hier vind je prachtige stranden. Op het eiland Fuerteventura bijvoorbeeld. Bezoek zeker het strand van Morro Jable in het natuurgebied Jandia. Brede, eindeloze stranden, knalblauw water en wit zand: wat wil je nog meer?
 
3. Cala Xarraca, Ibiza
Misschien wel het mooiste strand van het eiland Ibiza is Cala Xarraca. Dit zandstrand is niet groot, maar de ligging is prachtig en het water is glashelder. Er is maar één restaurant, maar daar eet je dan ook de lekkerste verse vis. Zoek je naar een mooi appartement van waaruit je Ibiza kunt verkennen, kies dan voor Appartement Benet los Pinares. Dat won niet voor niets een gouden Zoover Award!
 
2. Playa Los Muerto, Andalusië
De naam van dit strand, ‘Strand van de doden’ is een beetje morbide, maar dat maakt het geen minder mooie plek. Dit strand in natuurpark Cabo de Gata is breed en lang en nog niet zo druk. Je moet er twintig minuten voor lopen, maar dat is de moeite meer dan waard.
 
1. Playa de Ses Illetes, Formentera
Formentera is het kleine zusje van Ibiza en de stranden zijn hier paradijselijk. Playa de Ses Illetes werd eerder al verkozen tot het mooiste strand van Spanje, dankzij het witte strand en het turquoise water. Je waant je hier even op een Caribisch eiland. Op zoek naar een mooi hotel op Formentera? Kijk dan eens naar het comfortabele, direct aan zee gelegen Hotel Riu la Mola, dat jullie een 9,2 geven.
 
Ken jij een strand dat eigenlijk ook in de top tien van mooiste stranden van Spanje thuishoort? Laat het ons hieronder weten.

Archief


TOP 10 MOOISTE STRANDEN VAN SPANJE
31-05-2018


Huizenprijzen Spanje dalen door Brexit?
16-12-2016


Nicla TV is gestart!
11-12-2016


Tweede huis Spanje – 3 gevolgen voor uw belastingaangifte in Box 3
04-12-2016


Krijg jij geld terug?
26-11-2016


Belasting verhuur Spaanse woning
26-11-2016


Spaans koopcontract – wat moet erin staan?
15-11-2016


Nieuwbouw in Spanje - Waar moet je op letten?
15-11-2016


Aangifte Box 3 – waarde 2e woning Spanje
09-11-2016


Voor Belgische eigenaren: Aangifte tweede huis Spanje - Belgische fiscus
08-11-2016


Galicië-de beste en goedkoopste gastronomie ter wereld
05-11-2016


Nieuwbouw - hypotheek Spanje
03-11-2016


Costa Blanca in de jaren 60
03-11-2016


Spanje - algemeen
28-10-2016